Hookah Lounge Vilnius – Kaljanų klubo vidaus taisyklės

Mūsų kolektyvas nuoširdžiai stengiasi, kad jūs galėtumėte atsipalaiduoti ir pailsėti po sunkių dienos darbų. tam, kad galėtume kartu išvengti nesusipratimų ir maloniai praleisti laiką kaljano namuose, prašome susipažinti su mūsų kaljanų klubo taisyklėmis:

1. Atsakingas žmogus mūsų įstaigoje – administratorius (Kalajnų meistras). Klientai, piktybiškai nesilaikantys taisyklių, gali būti išprašyti iš baro (apmokėję sąskaitą).

2. Laikantis įsigaliojusių įstatymų dėl rūkymo, mūsų įstaigoje priimami asmenys, kuriems jau yra sukakę 18m.

3. Aptarnaujantis personalas gali paprašyti kliento pateikti asmens dokumentą, įrodantį kliento amžių.

4. Darbuotojai turi teisę atsisakyti aptarnauti pernelyg neblaivius arba apsvaigusius asmenis, keliančius pavojų kitiems klientams, darbuotojams, barui.

5. Prie kaljanų baro įėjimo griežtai draudžiama rūkyti cigaretes, triukšmauti, pagal bendrą kaljanų klubo Hookah Lounge Vilnius ir gyventojų susitarimą.

6. Vieno kaljano rūkymo seanso trukmė apie 1:30 val. Kaljano seanso kaina priklauso nuo žmonių skaičiaus prie stalo. Pagal higienos normas, vieną kaljaną rekomenduojama rūkyti daugiausiai dviem asmenims. Nepamirškite naudoti vienkartinių kandiklių.

7. Jeigu rūkote kaljaną pirmą kartą, įspėkite apie tai kaljanų meistrą.

8. Kuomet kaljanų meistras pateikia Jums kaljaną, maloniai prašome įvertinti skonį ir stiprumą. Jeigu skonis nepatinka daugumai jį rūkančių žmonių, mes galime jį pakeisti, bet ne vėliau nei po 5min. Nuo seanso pradžios.

9. Jeigu išalkote, galite užsisakyti maistą su pristatymu į mūsų barą. Vienam asmeniui taikomas 5€ „lėkštės“ mokestis. Negalima vartoti į barą atsineštų savo (gaiviųjų, alkoholinių ar kt.) Gėrimų.

10. Sugadinus ar apgadinus baro turtą, turėsite susimokėti nustatytą sumą, kuri nurodyta kainoraštyje.

11. Svečių patogumui, rekomenduojame staliuką rezervuoti iš anksto paskambinus telefonu +370 62443377. Rezervuojant staliuką, nurodykite tikslų atvykimo laiką, žmonių skaičių ir savo vardą. Neatvykus arba nepranešus apie vėlavimą, rezervacija atšaukiama po 15 minučių.

12. Visos salės rezervavimo mokestis – 300€ (3 valandos), kurį išleidžiate baro sąskaitai apmokėti. Trūkstama užsakymo suma skaičiuojama kaip rezervacijos mokestis. 

Maloniai prašome laikytis kaljanų klubo taisyklių, o mūsų kolektyvas pasirūpins geru Jūsų poilsiu.