Kaljanų baras Hookah Lounge Vilnius 2022

Kaljanų klubas Vilniuje - Hookah Lounge Vilnius - Kaljanų baras Vilniuje - Kaljanų nuoma

Koks yra šis kaljano baras?

Hookah Lounge Vilnius kaljanų bare rasite madingų ir modernių dekoracijų, kurios pritaikytos pagal klientų norus. Kaljanai dažniausiai yra rūkomi su draugų kompanija, todėl čia rasite patogių poilsinių vietų – sofos, minkštos kėdės. Visos sėdimos vietos yra tolygiai sudėliotos aplink stalą, kad lengviau galėtumėte bendrauti su savo draugais. Kaljanų nuoma yra uždarose patalpose, todėl jums nereikės nerimauti dėl oro esančio lauke. Čia galėsite rinktis įvairių kaljano įrangos gamintojų. Šiame kaljanų bare dirba profesionalai, todėl jie paruoš jums nuostabaus skonio kaljaną, kuriuo gali džiaugtis tiek rūkantys, tiek nerūkantys asmenys.

Ko tikėtis kaljanų bare?

Kad pasisėdėjimai būtų smagesni, Jūs išgirsite malonią ir ramią muziką. Muzika nėra garsi, kad galėtumėte lengviau susišnekėti su atėjusiais draugais. Čia galėsite rinktis iš klasikinio kaljano, premium kaljano, vaisinio kaljano ir autorinio kaljano.

Maisto ir gėrimų menių prie kaljano

Maistą derinti su kaljanu nėra lengva užduotis. Rūkant kaljaną yra siūloma vengti riebaus maisto, kuris gali apsunkinti Jūsų skrandi ir sugadinti visas jūsų linksmybes. Tikriausiai dauguma rūkančių asmenų žino, kad tabako gaminiai ir kava, yra kažkas nuostabaus, nes tai geba mus atpalaiduoti ir suteikti nuostabų jausmą. Todėl mes savo Klientams siūlome aštraus skonio kavos, o tai yra nuostabus pasirinkimas prie kaljano. Norint geriausiai suderinti kavą ir kaljaną, mes rekomenduojama rinktis tabako skonį. Vaisinis gali palikti Jums burnoje atkaklų  paskonį, kurį bus sunku nuplauti tik su kava. Jeigu esate vaisinių skonių mėgėjas, tuomet siūlome rinktis arbatą. Arbata geba susijungti su tabaku ir suteikti nuostabų derinį, o tai suteikia dar malonesnį kaljano rūkymo jausmą.

Kaljano baro vidaus taisyklės

Mūsų komanda stengiasi, kad kiekvienas lankytojas galėtų atsipalaiduoti ir pailsėti nuo savo kasdieninės rutinos. Kad užtikrintumėme gerą poilsį, kaljanų meistras gali išprašyti asmenis iš baro, jeigu jie piktybiškai nesilaiko taisyklių. Asmenys kuriems nėra sukakę 18 metų, čia nėra priimami. Jeigu aptarnaujančiam asmeniui kyla dvejonių dėl kliento amžiaus, jis gali paprašyti, kad būtų parodomas asmens dokumentas, kuris įrodys kliento amžių. Asmenys kurie yra per daug apsvaigę arba neblaivūs gali būti neaptarnaujami, jeigu kelia pavojų kaljano barui, klientams ir aptarnaujančiam personalui. Jeigu niekada nesate rūkę kaljano, tuomet turėtumėte įspėti aptarnaujantį personalą, kad jis žinotų, kaip tinkamai Jums paruošti.

Jeigu užsinorėjote valgyti ir neradote norimo pasirinkimo mūsų meniu, tuomet galite užsisakyti maisto su pristatymu į barą, tačiau vienam asmeniui bus taikomas 5 eurų mokestis. Norime iš anksto įspėti, kad neštis į barą savo gėrimus yra draudžiama. Jeigu suniokojate arba apgadinote turtą, turėsite padengti žalą, kuri yra nurodyta kainoraštyje.

Švenčių šventimas kaljanų bare

Kaljanų nuoma yra populiarus pasirinkimas šventėms, kadangi čia rasite patogias sėdėjimo vietas, išsivalysite savo mintis, sumažinsite stresą, pašalinsite nuovargį ir dar maloniai praleisite laiką su artimais žmonėmis.

  • Bernvakariai – dauguma bernvakarių vyksta naktiniuose klubuose, tačiau jau pasenęs ir nuobodus pasirinkimas. Vietoje to, geriau su visu draugų buriu nuvykite į kaljanų barą, kuriame jaunikis galės apturėti nuostabų vakarą. Čia galėsite praleisti savo laiką gražioje aplinkoje, kur galėsite mėgauti vieni kitų draugija. Kad šventė taptų dar smagesnė, mes galime pasiūlyti autorinius kaljanus jaunikiui.
  • Gimtadieniaikaljanų nuoma yra nebrangus pasirinkimas, o tai gali būti puiki dovana draugui. Iš anksto siūlome užsisakyti norimo maisto į barą, išsirinkti skanius gėrimus iš mūsų menių ir turiningai praleisti laiką.
  • Pasimatymai – pasimatymų meniu labai svarbu, kad būtų bendraujama nuoširdžiai ir palaikyti akių kontaktą. Būdami čia, jūs klausysite puikios muzikos, jus apsuks gražios dekoracijos, bei galėsite mėgautis skaniais gėrimais ir puikiu kaljanu.

Visiškai nėra svarbu, kokią šventę Jūs norite švęsti. Kaljano baras yra puikus pasirinkimas visoms progoms, kuriose susibursite su savo draugų kompanija. Siūlome iš anksto pasiplanuoti, kad atvykimas būtų dar sklandesnis. Jeigu žinote tikslią datą, tuomet galite iš anksto užsirezervuoti staliuką arba visą barą. Visos salės rezervacijos kaina trims valandoms – 300 eurų. Šią sumą jūs išleisite baro sąskaitai apmokėti.

 

Matote klaidų? Parašykite mums: https://kaljanubaras.lt/kontaktai-kaljanu-baras-vilniuje/ Būtinai pataisysime!

Rūkymas kenkia Jūsų sveikatai ir aplinkiniams, šis straipsnis yra informacinio pobūdžio ir ne reklama. Skaitydami šį straipsni Jus sutinkate, kad esate pilnametis.
Plačiau skaitykite: Rūkymo žala Jūsų organizmui – prevencinis straipsnis