Kaljano nuoma, kodėl verta rinktis kaljanų nuoma įmonių renginiams?

kaljano nuoma ir kaljanų nuoma

Kaljano nuoma visoje Lietuvoje

 

Rengiate įmonės šventę, gimtadienį ar vestuves ir ieškote papildomo, smagaus renginio akcento? Kaljano nuoma į renginius- puiki idėja, norintiems truputį pagyvinti organizuojamą vakarėlį. Norintiems tiesiog atsipalaiduoti ir pasimėgauti kaljano seansu, kaljano nuoma į namus – puikus pasirinkimas.

Siūlome itin platų kaljanų, bei jų priedų pasirinkimą. Mielai pakonsultuosime ir pasiūlysime jums labiausiai tinkamą variantą. Siūlome jums kaljano įrangos nuomą arba įrangos nuomą kartu su profesionaliu kaljanų meistru. Profesionalus kaljanų meistras jūsų šventėje pasirūpins, jog kaljanas būtų tinkamai paruoštas ir atskleistų savo maksimalų potencialą. Proceso metu turėsite galimybę sužinoti daugiau apie kaljanus, jų paruošimą, tipus ir išgirsti naudingų patarimų.

Kaljano nuoma puikus pasirinkimas, norintiems pasimėgauti aukščiausios klasės pojūčiais, nes tokio lygio įrangą pirkti gali būti kiek brangu, o pigus, žemesnės klasės kaljanas nesuteiks tiek malonumo, kiek Premium klasės kaljanas. Ši paslauga taip pat puikiai tinka tiems, kurie planuoja įsigyti Premium klasės kaljaną, tačiau nori išbandyti specifinį modelį ir sužinoti apie jį šiek tiek daugiau, prieš įsigyjant.

Mūsų siūloma kaljano nuoma ir priedai atitinka visus aukščiausius standartus ir reikalavimus. Kaljanų meistro bei visos įrangos nuoma galima visoje Lietuvoje! Užklausą galite pateikti skiltyje kontaktai. Daugiau informacijos rasite mūsų Facebook paskyroje Hookahgo.lt arba susisiekę telefonu +370 692 26633.

Kaljano nuoma įmonių renginiams

Kaljano nuoma įmonių renginiams

Kaljano nuomos procesas

 • Susisiekime! Išsiuntę el. laišką arba užpildę užklausą skiltyje kontaktai, pateikiate savo duomenis ir rezervuojate norimą paslaugą.
 • Kaljano pristatymas arba atsiėmimas. Kaljanas perduodamas sutartoje vietoje. Pasirašoma įrangos nuomos sutartis ir apmokama paslauga.
 • Įrangos grąžinimas. Po ne daugiau, kaip 24 valandų, įranga turi būti paruošta grąžinimui.
 • Įrangos apžiūra. Kaljanas ir jo priedai apžiūrimi, norint įsitikinti, kad nebuvo padaryta žala. Grąžinus neapgadintą kaljaną ir jo priedus, nuomininkui grąžinamas užstatas (rezervacijos mokestis). Nuomininkui sugadinus ar pametus inventoriaus dalis, užstatas negrąžinamas.
 • Rezervacijos mokesčio grąžinimas. Grąžiname mokestį jums patogiu būdu.

Kaljano nuomos sąlygos

 • Kaljano nuoma galima asmenims, kurie ne jaunesni nei 18m. amžiaus.
 • Kaljano nuoma į renginius, rezervuojama tik apmokėjus avansą.
 • Minimali nuomos trukmė renginiui- 2val.
 • Klientas privalo susipažinti su įrangos nuomos tvarka ir pasirašyti pateiktą nuomos sutartį. Praradus ar sugadinus įrangą, nuomininkas privalo atlyginti nuostolius.
 • Kaljanų nuoma ir jų įrangos atsiėmimo punktai Vilniuje, A.J. Povilaičio g. 14 arba Kedrų g. 3.

Kaljano priedai ir jų funkcijos

 • Kaljanas būna įvairių rūšių, spalvų, dizainų ir t.t… Vienas iš pagrindinių kaljanų skirtumų- tai Ji gali būti lengva arba sunki. Lengvos traukos kaljanas būna su difuzoriumi (šachtos apačioje esantis difuzorius trauką padaro lengvą ir tylią), sunkios traukos kaljanas, dar kitaip vadinamas klasikiniu, trauką padaro sunkią ir garsią. Pirmą kartą naudojantiems kaljaną, rekomenduojama lengva trauka. Dažniausiai Premium klasės kaljanai būna pagaminti iš nerūdijančio plieno dėl ilgaamžiškumo ir kokybės. Žarnos naudojamos standartinės- silikoninės.
 • Kolba (stiklinė kaljano dalis) naudojama dūmo aušinimui. Rekomenduojame naudoti kuo šaltesnį vandenį, kad dūmas būtų tirštesnis ir šaltesnis.
 • Taurelė (kaljano mišiniui įdėti) naudojama molinė, kad kaljano sesija būtų ilgesnė. Dažniausiai naudojamos „Killer“, „Turkish“ formos taurelės stipresniam skoniui išgauti, o „Phunnel“ formos taurelės- lengvesniam skoniui išgauti.
 • Karščio kamera (kaljano mišiniui įkaitinti) naudojama vietoje folijos. Kaljano seanso laikas naudojant karščio kamerą tampa žymiai ilgesnis. Norint įkaitinti karščio kamerą, reikalingos natūralios kokoso anglys, kurias kitaip nei savaime įsidegančias anglis – reikia kaitinti specialioje kaitlentėje (anglių užkūriklyje). Natūralios anglys kaitinamos apie 10min tiesioginėje kaitroje.
 • Anglys naudojamos iš natūralaus kokoso, kad kaljano seanso laikas būtų ilgesnis ir nebūtų nemalonaus poskonio. 2-3vnt. anglių naudojamos šviesiam kaljano mišiniui įkaitinti, 3-4vnt. anglių naudojamos tamsiam kaljano mišiniui įkaitinti, nes tamsus mišinys atsparesnis kaitrai. Karščio kamerai dažniausiai naudojamos 25mm arba 26mm anglys.
 • Anglių užkūriklis (kaitlentė) naudojama natūralioms kokoso anglims įkaitinti. Namų sąlygomis arba turint elektros šaltinį, naudojamas elektrinis anglių užkūriklis. Lauko sąlygomis naudojamas dujinis anglių užkūriklis.
 • Žnyplės naudojamos kaljano anglims paimti ir jomis reguliuoti kaitrą.
 • Anglių laikiklis (dėtuvė) skirta laikyti anglims. Patogu anglis saugiai transportuoti nuo anglių kaitinimo prietaiso iki kaljano. Lauko sąlygomis, esant vėjui, patogu laikyti anglis ir pelenus, kad seanso metu nesugadinti turto.
 • Higienos sumetimais, kaljanai nuomojami kartu su vienkartiniais, individualiais kandikliais. Po kiekvieno renginio, visi kaljanai ir jų priedai yra kruopščiai išvalomi ir sterilizuojami.

 

 

Jei neradote reikiamos informacijos ar kaljanų nuoma vis dar iškelia klausimų, maloniai kviečiame susisiekti su mumis skiltyje kontaktai, mūsų Facebook paskyroje Hookahgo.lt arba šiuo telefonu +370 692 26633.